ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Згідно з українським законодавством товари належної якості, крім тих, що не підлягають обміну та поверненню, придбані в нашому інтернет-магазині можуть бути повернені чи обмiнянi протягом 14 днів.
Обов’язковою умовою повернення чи обміну товару є збереження цілісності упаковки.
У разі повернення чи обміну товарів належної якості всі витрати, пов’язані з доставкою, лежать на покупці. Якщо товар було направлено за наш рахунок, ми повернемо кошти у повному обсязі, за винятком суми доставки.
Для того, щоб повернути або обміняти товар, зв’яжіться з нами за контактними даними нижче. Ми повідомимо дані одержувача, куди необхідно надіслати товар. Ми повернемо гроші на банківську картку протягом 5 днів з моменту отримання товару.
Контакти:
Тел. 067 200 34 43
Email: zakaz@infabrica.com.ua

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Якщо Ви отримали бракований товар, Ви можете повернути його, незалежно від того, чи є він у списку товарів, які не підлягають поверненню. Вартість доставки у разі, якщо товар неналежної якості сплачує продавець.
Для повернення товару, зв’яжіться з нами у зручний спосіб. Будьте готові надати нам фото продукції, де видно, що товар бракований. Ми повернемо Вам гроші на банківську картку протягом 5 днів з моменту отримання товару.
Контакти:
Тел. 067 200 34 43
Viber 067 200 34 43
Email: zakaz@infabrica.com.ua